Aktualności

Skawa lepsza od Zaskawianki

• autor: chriswyzral, 2014-05-26 16:12

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

W meczu 14 kolejki wadowickiej C klasy gr II Skawa pokonała na własnym boisku Zaskawianke 3:1 (2:0) . Dwie bramki dla Witanowic zdobył Arek Wyzgał, a jedno trafienie dorzucił Nasz trener Marcin Sabuda. Sam mecz nie był wielkim widowiskiem, a to głownie za sprawą sporej liczy fauli i tym samym kartek, których w tym meczu sędzia pokazał obu ekipą aż kilkanaście! Skawa podobnie jak w spotkaniu z Woźnikami świetnie zagrała pierwszą połowę czego efektem było 2 - bramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej części gry daliśmy się niestety zepchnąć do defensywy. W 58 minucie kontaktowego gola zdobyła Zaskawianka. Jednak Skawa nie dała sobie tym razem odebrać zwycięstwa i 90 minucie dołożyła jeszcze jedno trafienie.

12' - świetnie z obrony akcję zainicjował A.Michalski, podał do K.Gacka, który prostopadłym podaniem uruchomił A. Wyzgał. Nasz napastnik uderzył mocno w światło bramki, a piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. -1:0

22' - dośrodkowanie z rzutu rożnego K.Brożka strzałem głową kończy M.Sabuda -2:0

56' - kontaktowa bramka dla Zaskawia. Lewą flanką urywa się Jamróz i nie myli się w sytuacji "sam na sam"

90' - z rzutu wolnego piłkę szybko po ziemi zagrywa J.Lempart, "sam na sam" wychodzi Wyzgał i lobuje bramkarza 3:1 !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------