Aktualności

Remis na początek

• autor: chriswyzral, 2014-08-17 21:05

--------------------------------------------------------------------------------------------------------->

W pierwszym meczu nowego sezonu Skawa zremisowała z Grodem Grodzisko 3:3 (1:1). Trzy bramki dla Skawy zdobył jej nowy doświadczony zawodnik - Wiesław Osiński ! . Szkoda, gdyż jeszcze na kwadrans przed końcem spotkania to zespół z Witanowic prowadził 3:2 , ale biorąc pod uwagę fakt, iż ostatnie kilkanaście minut graliśmy w dziewiątkę to remis nie jest takim złym wynikiem. Spotkanie zostało rozegrane na boisku w Grodzisku.

herb SKAWA WITANOWICE
3:3
(1:1)
herb Gród Grodzisko

25" - 0:1 - Gród rozpoczyna strzelanie - pod dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieporozumienie naszego bramkarza i obrońcy wykorzystuje zawodnik z Grodziska
38" - 1:1 - W.Osiński po podaniu A.Michalskiego wychodzi "sam na sam" i płaskim strzałem tuż przy słupku strzela pierwszą bramkę dla Skawy w tym sezonie
48" - 2:1 - Pod dośrodkowaniu J.Lemparta z rzutu wolnego zamieszanie pod bramką Grodziska wykorzystuje W.Osiński
63" - 2:2 - karny dla Grodziska po zagraniu piłki ręką w polu karnym (czerwona dla Kamila Kwarciaka) - rzut karny wykorzystany perfekcyjnie
75" - 3:2 - W.Osiński po podaniu B.Michalskiego staje sam przed bramkarzem i zalicza hatricka.
77" - 3:3 - znów karny dla Grodziska ! "Faulował" J.Lempart . Gród wyrównuje, a Skawa kończy w 9-wiątke po drugą żółtą kartkę dostaje J.Lempart.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To była kolejka remisów! Za tydzień gramy w Brzeźnicy z Nadwiślanką!